چاپکده

0

چاپکده
تاریخ : 13961207
استان : تهران
آدرس :
تلفن : 86034955
ایمیل : info@chapcade.com
وب سایت : www.chapcade.com


گروه طراحی و تبلیغاتی چاپکده مجموعه ای متشکل از طراحان گرافیک ومجریان صنعت چاپ می باشد که با هدف بهینه سازی و ارتقاء کیفیت طراحی و چاپ پروژه های تبلیغاتی ، فعالیت می کند .
این مجموعه به عنوان یکی از زیر شاخه های گروه طراحان وبکده لحاظ و بازوی طراحی گرافیکی پروژه های وب سایت مجموعه وبکده محسوب می شود.
گروه طراحی و تبلیغاتی چاپکده در طول مدت فعالیت و رشد خود همواره معتقد به اصل ارتقاء و به روز رسانی دانش هنری و فنی خود بوده است و استفاده از به روز ترین ایده های خلاق را در جهت ایده پردازی و طراحی، و مدرن ترین دستگاه های چاپ و نشر موجود در ایران را در جهت انجام پروژه های چاپی ، سر لوحه فعالیت خود قرار داده است .
خط مشی و باورهای مجموعه چاپکده:
در اختیار گذاشتن سیستم مشاوره در جهت ارتقاء سطح کیفی پروژه ها، تضمین کیفیت پروژه های طراحی و چاپ صورت پذیرفته ، تعهد حرفه ای در قبال انجام به موقع پروژه ها ، برخورداری از امتیاز تماس مستقیم با طراح یا طراحان پروژه در جهت تسریع روند پروژه ، استفاده از به روزترین و مدرن ترین نرم افزار ها طراحی و همچنین به روز ترین و با کیفیت ترین دستگاه های چاپ ، رعایت حقوق معنوی مشتریان و حفظ محرمیت اطلاعات آنان از باورهای گروه طراحی و تبلیغاتی چاپکده می باشد.
دامنه فعالیت های گروه طراحی و تبلیغات چاپکده :
دامنه فعالیت های طراحی و چاپی گروه طراحان چاپکده را می توان به طور مختصر به صورت زیر دسته بندی کرد:
- طراحی و چاپ مجموعه ها و ست های اوراق اداری ( شامل طراحی و چاپ سربرگ در قطع و سایزهای مختلف، طراحی و چاپ پاکت های پستی در قطع سایزهای مختلف ، طراحی و چاپ کارت ویزیت ، طراحی و چاپ فولد و فولدرهای شرکتی ، طراحی و چاپ یادداشت های شرکتی و غیره).
طراحی لوگو طراحی و چاپ
طراحی و چاپ بروشور
طراحی و چاپ کاتالوگ
طراحی و چاپ گاهنامه های داخلی شرکت ها، سازمان ها و موسسات
طراحی و چاپ بولتن های تبلیغاتی
طراحی و چاپ پوستر
طراحی و چاپ کارت های پوستال
طراحی و چاپ مجله
طراحی و چاپ خبرنامه
طراحی و اجرای سازه های پیش ساخته نمایشگاهی ( شامل: طراحی و چاپ استندهای نمایشگاهی ، طراحی و چاپ سازه های کانتر ، طراحی و چاپ سازه های پاپ آپ ، طراحی و چاپ بنرهای تبلیغاتی ، طراحی و چاپ لایت باکس ها و غیره).
برچسب ها

یادداشتهای کاربران
نام شما :
ایمیل :
وب:
پیام :
کد امنیتی :

نمایش آگهی های مشابه