چاپ و تبلیغات محیا

0

چاپ و تبلیغات محیا
تاریخ : 13961207
استان : تهران
آدرس : بهارستان خیابان ملت روبروی برج بهارستان پلاک ۲۴۶
تلفن : 09199153090
ایمیل : support@mahyaprint.com
وب سایت : www.mahyaprint.com


طراحی چاپ و ساخت جعبه و کارتن
برای ساخت جعبه از انواع کاغذ ها و یا مقواهایی مخصوص به این کار استفاده میشود و مراحل ساخت آن بدین شرح است که بعد از چاپ طرح مورد نظر و برش مقوا ها به وسیله دستگاه دایکات یا لترپرس به صورت یک بسته در می آید و وظیفه محافظت و حتی زیباتر شدن یک کالا را دارا میباشد . از جمله کارهایی که گروه چاپ و تبلیغات محیا درحال حاظر انجام میدهد میتوان به مواردی همچون ساخت جعبه لوکس ، جعبه کادویی ، طراحی و چاپ و ساخت انواع جعبه های پوشاک ساعت و جواهرات اشاره کرد .
طراحی و چاپ بروشور
بروشورها مجموعه اطلاعات جزئی و خاص در مورد خاصیت یک نوع محصول، فواید و عملکردهای احتمالی آن، نحوه مصرف، قیمت آن، تنوع رنگی (درصورت داشتن) و… در مجموع اطلاعاتی است که برای مصرف کننده مفید است و برای انتخاب محصول توسط مصرف کننده در آن درج می گردد. بروشورها معمولا ارزان هستند و در اندازه های مختلف و با سلیقه شما چاپ می گردند. تیراژ آنها بالاست، زیرا قرار است که در میان مصرف کنندگان بیشماری توزیع گردد. گرم کاغذ آنها می تواند به دلخواه انتخاب شود، اما معمولا با گرم پایین چاپ می شوند تا هم ارزانتر تمام شوند هم خواندن آن ها برای مصرف کننده ساده تر باشد.
طراحی و چاپ کارت ویزیت
کارت ویزیت در کلامی خلاصه و رسا، وسیله ایست ابتدایی برای معرفی شما و سپس ارائه راههای تماس با شما. کارت ویزیت این وظیفه را برعهده دارد و هیچ وظیفه عمده دیگری برای شما به طور مستقیم بازی نمی کند. کارت ویزیت برای تبلیغات و بازاریابی شما به طور مستقیم استفاده نمی شود. اما شاید بتوان گفت به دلیل اینکه اولین مرحله تعامل شما با مشتری یا ارباب رجوع توسط ارائه کارت ویزیتتان می باشد و از آنجا که برخورد اول همیشه مهم و تاثیر گذار خواهد بود، کارت ویزیت به طور غیر مستقیم بخشی از کار بازاریابی و تبلیغات شما را برعهده خواهد داشت.
طراحی و چاپ کاتالوگ
اگر بخواهیم یک توضیح مختصری از چاپ کاتالوگ داشته باشیم باید بگوئیم :

کاتالوگ یکی از بهترین ابزارهای بصری برای تبلیغ ، معرفی محصول و نیز خدمات رسانی است.

به صراحت می توان گفت سخت ترین پروسه چاپ از دیدگاه گروه چاپ و تبلیغات محیا ، طراحی و چاپ کاتالوگ است. چرا که کاتالوگ بهترین وسیله برای معرفی محصول یا خدمات یک شرکت به مشتری می باشد.
شما با ارائه کاتالوگ به مشتری نه تنها حق انتخاب به مخاطب می دهید بلکه می توانید از کاتالوگ خود به عنوان ابزاری متناسب در تبلیغات استفاده کنید.
ساک دستی
ساک دستی تبلیغاتی، به عنوان نوعی بسته بندی و یا حتی در بعضی موارد به عنوان نوعی هدیه تبلیغاتی، به خصوص در یک دهه گذشته جایگاه خاصی پیدا کرده است. این نکته در مورد این محصول بسیار قابل توجه است که برای تولید ساک دستی شما انتخاب های متعدد و بیشماری دارید .
طراحی و چاپ فولدر یا پوشه
فولدر یا پوشه، ابزاری است که از طریق آن می توان دسته ای از اوراق و اسناد را به صورت منظم و ترتیب شده در کنار هم قرار داد و نگهداری نمود. فولدر در جنس ها و شکل های مختلفی ساخته و استفاده می گردد که رایج ترین آن فولدر های مقوایی با چاپ رنگی می باشد. این نوع از فولدر افزون بر جنبه محافظتی و بسته بندی برای اسناد و مدارک، به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و اطلاع رسانی نیز بکار برده میشود.
برچسب ها

یادداشتهای کاربران
نام شما :
ایمیل :
وب:
پیام :
کد امنیتی :

نمایش آگهی های مشابه