چاپ زرد

0

چاپ زرد
تاریخ : 13961207
استان : تهران
آدرس : خیابان ولیعصر بالاتر از عباس آباد بهشتی کوچه نادر پلاک ۱۰ واحد ۸
تلفن : 09126901504
ایمیل : info@yellowprint.net
وب سایت : www.yellowprint.net


ایده پردازی و خلاقیت
ایده نخستین تصور ذهنی برای حل یک مسئله است، ایده پردازی رابطه ی مستقیم با خلاقیت و خیال پردازی دارد. حال میتوان ایده را به روش های گوناگون گسترش داد اما برای عملیاتی شدن آن باید بسیاری از مسائل را در نظر گرفت: قوانین فیزیکی، در دسترس بودن کالا و خدمات ، مسائل و قوانین حقوقی و …. در اینجاست که ایده پرداز باید مهارت های و توانمدیهای لازم را داشته باشد تا بتواند ایده را عملیاتی کند. در این سالیان توانسته ایم ایده های بسیاری را به نحو مطلوب اجرا نماییم.
طراحی گرافیک و عکاسی
پس از داشتن ایده، پیام ، وسیله انتقال پیام ، شناخت مخاطب هدف با در دست داشتن نقشه راه ، طراح گرافیک و عکاس با بکارگیری عناصر و ترکیب بندی شکل پیام را به گونه ای طراحی میکنند تا نهایت اطمینان از قابل فهم بودن و در عین حال با کیفیت مطلوب در شان مخاطب حاصل شود.
دفتر چاپ زرد با در نظر گرفتن جایگاه مهم طرح گرافیکی و همچنین اهمیت عکاسی حرفه ای همواره از خلاق ترین عزیزان در این سمت دعوت به همکاری داشته و نتیجه آن هم رضایتمندی مشریان بوده است.
چاپ تبلیغات بسته بندی
اهمیت طراحی گرافیکی ، عکاسی ، تبلیغات ، کیفیت و نوع چاپ و بسته بندی بر کسی پوشیده نیست
درست چیده شدن هر یک از این موارد سنگ بنایی محکم برای بهترین شکل عرضه کالا و خدمات شما می باشد.
امروزه تمامی کالا ها باید با بسته بندی عرضه شوند و دیگر دوران خرید و فروش فله ای کالا سپری شده است. آنچه علاوه بر کیفیت کالا اهمیت دارد بدون شک تبلیغات و نحوه ی ارائه یک کالا و حتا یک خدمت است.
ما با انتخاب صحیح و بکارگیری مناسب ترین مواد اولیه ، ماشین های چاپ ، خدمات تکمیلی پیش و پس از چاپ و بسته بندی توانسته ایم پاسخگوی انتظار مشتریان خود باشیم.
برچسب ها

یادداشتهای کاربران
نام شما :
ایمیل :
وب:
پیام :
کد امنیتی :

نمایش آگهی های مشابه