نصب پنجره دو جداره

0

نصب پنجره دو جداره
تاریخ : 13961112
استان : خوزستان
آدرس :
تلفن : 09128948968
ایمیل :
وب سایت :


UPVC پیشرفته
PVC ماده ی اولیه ساخت پروفیل در پنجره های مدرن UPVC می باشد که از مخفف کلمات (Unplasticised Poly Vinyl Chloride) تشکیل شده است.
این ماده یک نوع تنوع ترموپلاست مدرن متشکل از مشتقات اصلی نفت خام و نمک طعام است. در فرآیند تولید UPVC با افزودن مواد مختلفی چون ضربه گیرها (Impact Modifier) ، مواد ضد احتراق (Heat Stabilizers) ، پر کننده ها (Fillers) ، کمک کننده ها (Processiny Aids) ، روان کننده های داخلی و خارجی (Internal & External Lubricants) و رنگ های صنعتی (Pigment) به دو ماده اصلی فوق ، ترموپلاست UPVC به دست می آیدکه ترکیب جدیدی از ماده اولیه PVC بوده ، ولی به علت خواص فیزیکی متفاوت این ماده جدید اصطلاحا به آن یک ماده غیر پلاستیک اطلاق می شود.پنجره ونیچ از سرب به عنوان یکی از مواد افزودنی مختلف استفادهنمیکند.
مطمئن ترین و پر مصرف ترین مواد اولیه در ساخت درب و پنجره های ساختمان زیبایی و استحکام می باشد.
سبکی وزن ، خمش پذیری ، عدم اشتعال ، عایق بودن در مقابل حرارت و الکتریسیته ، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و بیولوژیک ، قابلیت تبدیل به سطوح سیقلی ، قابلیت تلفیق با مواد افزودنی مختلف و بالاخره انعطاف پذیری در به کاربردن طرح های متعدد ، پلیمر مزبور را به مناسب ترین جایگزین برای آلیاژهای فلزی و غیر فلزی در صنعت در و پنجره سازی تبدیل نموده است.
برچسب ها

یادداشتهای کاربران
نام شما :
ایمیل :
وب:
پیام :
کد امنیتی :

نمایش آگهی های مشابه